نذر صلوات برای پیروزی ملت وانتخاب اصلح

                                       

                 نذر ۱۴۰ میلیون صلوات برای پیروزی ملت و انتخاب اصلح
                                          سهم شما ۱۴ صلوات


::
:: برچسب‌ها: نذر , اصلح , ملت , انتخابات , انتخابات۹۶ , سید ابراهیم رئیسی ,
نویسنده :
تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1396
بیانیه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی

رئیسی کرج

اگرچه نصایح و تذکرات این‌جانب به مسئولان دولت یازدهم نسبت به اجرای قانون در ایام تبلیغات متأسفانه مورد توجه آنان قرار نگرفت، اما امیدوارم این رویه نادرست را در برگزاری انتخابات و پذیرش نتایج آن ادامه ندهند و به مرّ قانون عمل کنند.:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: رئیسی , قالیباف , خادم الررضا , انتخابات۹۶ ,
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396
820 تن از استادان دانشگاه کشور در نامه از رئیسی حمایت کردند
همایش هواداران سید ابراهیم رئیسی در مصلی امام خمینی(ره)-1

۸۲۰ تن از اساتید دانشگاه های های سراسر کشور در نامه ای از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کردند.
:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: دانشگاه , دانشجو , خبرگان , انتخابات , استاد دانشگاه , رئیسی , سیدابراهیم رئیسی ,
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396
58 نفر از خبرگان رهبری از حجت الاسلام رئیسی حمایت میکنند

همایش هواداران سید ابراهیم رئیسی در مصلی امام خمینی(ره)-1

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ۵۸ نفر از اعضای خبرگان رهبری در انتخابات پیش‌رو از حجت‌الاسلام رئیسی حمایت خواهند کرد.

آیت‌الله اسدالله ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: برخی از اعضای مجلس خبرگان حمایت خود را از حجت‌الاسلام‌ رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرده‌اند.

وی افزود: برخی از اعضای مجلس خبرگان قبل از انتخابات حمایت خود را اعلام کردند که ایشان در این عرصه حضور داشته باشند و مسئولیت کشور را برعهده بگیرند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: 58 نفر از اعضای مجلس خبرگان رهبری با امضایی از حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رئیسی تقاضا کردند که در انتخابات حضور داشته باشند و قطعاً از ایشان در انتخابات پیش رو حمایت خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری تسنیم::
:: برچسب‌ها: انتخابات , انتخابات۹۶ , رئیسی , قالیباف , انقلابی ,
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396
آقای قالیباف به نفع سید ابراهیم رئیسی کنار کشید

                                             


::
:: برچسب‌ها: رئیسی , قالیباف , انقلابی , انتخابات۹۶ ,
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 26 اردیبهشت 1396
سند ننگین ۲۰۳۰ وارد فاز عملیاتی شد


رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پیش دبستانی‌هایی که قرآن آموزش می‌دهند دیگر نه تنها امتیاز مثبت ندارند بلکه امتیاز منفی می‌گیرند و اعلام صریح کرده‌اند مجوز پیش دبستانی‌هایی که فعالیت قرآنی دارند لغو می‌شود.


وی افزود: البته برخی نمایندگان مجلس به صورت فردی تذکراتی دادند اما نظام‌مند نبود و موضع کلی مجلس تفسیر نشد. مجلس باید نسبت به عقب افتادگی‌اش در این موضوعات پاسخگو باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین پژمانفر با گلایه از اینکه در برخی موضوعات تا رهبری اعلام موضع نکند مسئولان درباره آن حساس نمی‌شوند، گفت: اکنون هم اجرای سند آموزش 2030 وارد فاز عملیاتی شده است و در برخی نقاط به بهانه اینکه باید یک سری قواعد جهانی را در حوزه آموزش و پرورش رعایت کنیم و تا سن ده سالگی زبان آموزش ندهیم، آموزش و حفظ قرآن را برای زیر ده سال ممنوع کرده‌اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: پیش دبستانی‌هایی که قرآن آموزش می‌دهند دیگر نه تنها امتیاز مثبت ندارند بلکه امتیاز منفی می‌گیرند و اعلام صریح کرده‌اند مجوز پیش دبستانی‌هایی که فعالیت قرآنی دارند لغو می‌شود.

وی به حذف برخی دروس از کتاب‌های دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: معلمان قرآن را دارند از مسیر آموزشی جدا می‌کنند ولی از ترس امضا نمی‌کنند چون مجوزها لغو می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین پژمانفر با اشاره به اینکه مقام ریاست جمهوری در سیاست‌گذاری بسیار مهم است، گفت: رئیس جمهور مصر در این مسئله است که گفتمان اسلام نمی‌تواند برای پیشرفت مؤثر باشد و پیشرفت بر اساس گفتمان مدل غربی است و بر همین اساس سند تحول را قبول ندارد و اجرا نمی‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در جلسه رأی اعتماد، وزیر آموزش و پرورش از بردن نام فتنه هم خودداری می‌کرد و امروز در گزارشی که درباره دو شغله بودنش ارائه شد، گفتند دانش آشتیانی دی‌ ماه استعفا داده منتها ثبت نکرده و این مسئله به نظر مسخره و وحشتناک است وقتی ثبت نشده باشد انگار استعفایی صورت نگرفته است. ::
:: برچسب‌ها: سند ننگین ۲۰۳۰ , لواط , آموزش سکس وهمجنسگرایی , خیانتی بزرگ ,
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 24 اردیبهشت 1396
خورشید نیمه شعبان

                                      

سلام بر مهدی(ع)، خورشید جان ها و امید انسان ها. مهدی(ع)، یادگار پیامبران، خلاصه ابراهیم، عصاره محمد، احیا و زنده کننده سنت هاست. نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان مهدی(ع) در ظلمت تاریخ است. پیروان قائم آل محمد(ع) همچون او اهل قیام و انقلابند.


:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: نیمه شعبان , ظهور , انتخابات , قالیباف ,
نویسنده :
تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
اشعار مهدوی

 

  _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|___͡͡͡ _▫_͡ ___͡͡π__͡͡ __͡▫__͡͡ _|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_سلام عزیزان خیلی خوش آمدید تصاویرمتحرک شباهنگ www.shabahang20.blogfa.com _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|___͡͡͡ _▫_͡ ___͡͡π__͡͡ __͡▫__͡͡ _|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

بر چهره پر ز نور مهدی صلوات

بر جان و دل صبور مهدی صلوات

تا امر فرج شود مهیا بفرست

بهر فرج و ظهور مهدی صلوات

 _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|___͡͡͡ _▫_͡ ___͡͡π__͡͡ __͡▫__͡͡ _|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_سلام عزیزان خیلی خوش آمدید تصاویرمتحرک شباهنگ www.shabahang20.blogfa.com _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|___͡͡͡ _▫_͡ ___͡͡π__͡͡ __͡▫__͡͡ _|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_
:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: رهبر , مقتدر مظلوم , انتخابات , سیدابراهیم رئیسی ,
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396
مصلی 35 هزار نفری قم در استقبال از رئیسی مملو از جمعیت شد

به گزارش خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت در جمع پرشور مردم قم در مصلای این شهر سخنرانی کرد.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی ، با تقدیر از استقبال با شکوه مردم این شهر، گفت: شهر قم، شهر مردان و زنان انقلابی و حرم اهل بیت عصمت و طهارت است؛ حوزه علمیه قم سرمایه بزرگ جهان اسلام و بشریت است و مراجع تقلید، علما، فرهیختگان و اندیشمندان قم را به پایتخت معارف اسلامی تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه استان قم نقطه امید برای همه دغدغه‌مندان است، افزود: همچنان که شهر قم سرآغاز انقلاب بوده و تدام آن را باید تضمین کرد، باید در این مقطع نیز با نگاهی عمیق به مسائل، برای تغییر در مدیریت اجرایی کشور گام بر دارد.
:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: قم , رئیسی , اصلح , مبارزه قاطع با فساد , انتخابات , مناظره ,
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396
وارادت بی رویه کالای خارجی در دولت حسن روحانی

واردات کالای خارجی آنهم توسط وزیر دولت یازدهم براحتی نشان می دهد که نگاه دولت به حمایت از تولید داخل به ویژه پوشاک چیست؟!

عکس ازوبلاگ


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری درحالی سودای ریاست جمهوری دوازدهم را بر سر دارند که عملکرد دولتشان طی چهار سال گذشته به ویژه در حوزه اقتصاد نشان می دهد که خیلی از کارهایی که باید انجام می شد، روی زمین مانده و به صورت کلی کارنامه شان مورد رضایت عموم مردم نبوده است.

از مهمترین نقدهایی که به دولت روحانی وارد است، ضعف کابینه در مدیریت اقتصاد و تقویت تولید داخلی‌است. برکسی پوشیده نیست که طی 4 سال فعالیت دولت یازدهم که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری سکان امور را برعهده داشتند کارخانه ها و واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ به ورطه ورشکستگی رسیدند.

در حوزه صنایع نساجی و پوشاک، کار به جایی رسید که بسیاری از تولیدکنندگان داخلی ورشکسته و رسماً "بیکار" شدند آنهم درحالی که دولت روحانی مدعی بود با تلاش در عرصه سیاست خارجی به برجامی رسیده که می تواند گشایش های زیادی را برای مردم به همراه داشته باشد.

ولی در تکاپوی انتخاباتی و درحالی که تنور انتخابات 96 داغ شده، خبری منتشر شد که داغ مردم را تازه کرد. خبر این بود، "یک محموله پوشاک خارجی از منزل یکی از وزرای دولت روحانی کشف و ضبط شد"، مردمی که تازه از فکر حقوق های نجومی مدیران دولت خارج شده بودند اینبار با خبر واردات میلیونی پوشاک خارجی آنهم توسط دختر وزیر دولت مواجه شدند!

هرچند اعلام شد که این پوشاک قاچاق نبوده و به صورت رسمی و با مجوز وارد کشور شده است ولی سوال مردم از دولت روحانی این است که چرا باید مبادی رسمی برای واردات کالاهایی که مشابه آن در داخل کشور وجود دارد، باز باشد؟ چرا وزیر دولت باید به واردات اقدام کند و هزاران چرای دیگر که بی پاسخ مانده است.

اهمیت موضوع موجب شد تا بحث واردات پوشاک خارجی آنهم توسط دختر وزیر آموزش و پروش دولتی که حسن روحانی بعنوان رئیس جمهور و اسحاق جهانگیری به عنوان معاون اول، مدیریت امور را برعهده دارند به مناظره انتخابات ریاست جمهوری هم کشیده شود.

در دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری، محمد باقر قالیباف بحث را آغاز کرد و موجب شد تا جهانگیری جزئیاتی از آن را برای مردم فاش کند. دست آخر هم توجیه دولت یازدهم این بود که دختر مظلوم وزیر بیکار بود و مجبور شد به این شغل شرافتمندانه (واردات) روی بیاورد.

محمد باقر قالیباف در بخشی از سخنان خود در دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: سوال این است که در یک وزارتخانه‌ای که آموزش و پرورش است و مسئولیت دارد چرا باید واردات غیرضروری انجام شود؟ این واردات باعث نگرانی مردم نمی‌شود؟ مردم احساس کنند در یک وزارتخانه آموزش و پرورش راس آن این حرکت انجام شود؟ چگونه قشر فرهیخته به اینها اعتماد کنند؟ در حوزه حق التدرسی باقی مانده آند به اینها اعتماد کنند؟ در اقتصاد که مشکل اصلی ما در بیکاری است و 5 میلیون شغل ایجاد کنیم، یارانه طبقه محرومین را بخواهیم تقویت کنیم نیازمند این هستیم که یک نظامی در اصلاحات پولی، مالی و گمرکی انجام بدهیم در حقیقت ما می بینیم. این یک نمونه است که دراین هفته اتفاق افتاد. ما سال‌های متوالی همیشه از این اتفاقات داریم و این مشکلات بوجود می‌آید.

جهانگیری که عنوان کاندیدای پوششی روحانی را با استناد به سخنرانی ها و برنامه های تبلیغاتی اش، یدک می کشد در پاسخ به قالیباف جزئیاتی تازه از واردات پوشاک توسط دختر وزیر آموزش و پرورش را فاش کرد. وی گفت: در مورد مسئله‌ای که آقای قالیباف گفتند توضیح میدهم چون علاقه نداشتم این موضوع مطرح شود. من تا روز چهارشنبه فکر می‌کردم وزیر دیگری این مسئله برایش اتفاق افتاده، در چهارشنبه مشخص شد وزیر آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: یک دختری این وزیر دارد فوق لیسانس داشته، بیکار و مظلوم بوده و مجبور شده به این شغل شریف (واردات) روی بیاورد؛ فقط 200 میلیون تومان کل ارزش این لباس‌هایی بوده که وارد کرده است. یک باره کلانتری می‌رود و می‌گیرد و این می‌شود موضوع مصاحبه معاون قوه قضائیه و کاندیدای ریاست جمهوری.

البته قالیباف هم در جواب جهانگیری اینطور گفت که درد اینجاست که ما می‌گوییم دختر وزیر (به نقل از آقای جهانگیری) بیکار و مظلوم است و باید برود این کار را انجام بدهد؟ چرا پس بقیه مردم بیچاره اجازه چنین کاری را ندارند؟ من اصلا قضاوت نکردم. مردم در راهروی دادگاه باید قضاوت کنند، این جرم است یا خیر.

به گزاش تسنیم، جهانگیری که معاون اولی دولت روحانی را در چهار سال گذشته برعهده داشته و هم اکنون بعنوان نامزد ریاست جمهوری تلاش می کند آرای مردم را برای خود و روحانی جلب کند درحالی از واردات چی با عنوان مظلوم یاد می کند که پیشتر نوبخت از صفدرحسینی نجومی بگیر با عنوان ذخیره نظام نام برده بود. همه این موارد نشان میدهد که نگاه دولت یازدهم به واردات و حمایت از تولید داخلی چیست؟

چرا باید دختر مظلوم و بیکار وزیر آموزش و پرورش پوشاک بچه گانه ایتالیایی وارد کشوری کند که در داخل آن امکان تولید آن وجود دارد و اگر زمینه فراهم شود کیفیت و کمیت تولید داخلی به طور حتم بالاتر از وضع فعلی هم خواهد شد.

آیا روحانی و جهانگیری اینطور می خواهند از تولید داخل حمایت کنند؟ مگر مقام معظم رهبری دستور نداده بودند که نباید کالایی وارد شود که مشابه آن در داخل کشور تولید می شود؟

آیا جهانگیری که اتفاقاً مسئولیت مقاومتی کردن اقتصاد را هم برعهده دارد در طول 4 سال گذشته با همین تفکر (مظلوم خواندن واردات چی و شریف دانستن واردات غیرضروری) مدیریت اقتصاد مقاومتی را برعهده داشته است؟ شاید به همین خاطر هم است که نه تنها اقتصاد مقاومتی نشد بلکه راه برای واردات غیرضرور باز شد.

در دولت یازدهم مرزهای کشور به روی کالاهای خارجی باز شد و ماحصل آن چیزی نشد جز زمین گیر شدن پوشاک و تعطیلی واحدهای تولیدی! البته این هم به لطف مدیرانی است که اعتقادشان با قواعد اقتصاد مقاومتی چرخش زاویه ای 180 درجه ای دارد.

منبع:خبرگزاری تسنیم
::
:: برچسب‌ها: مناظره , قالیباف , رئیسی , وارادات بیرویه ,
نویسنده :
تاریخ : شنبه 16 اردیبهشت 1396
جامعه مدرسین : رئیسی اصلح است

جامعه مدرسین : رئیسی اصلح است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی کاندایدی مورد حمایت این جامعه در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را معرفی کرد.

به گزارش  تسنیم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی کاندایدی مورد حمایت این جامعه در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را معرفی کرد.

                                             

متن این پیام به‌شرح زیر است:

ملت شریف مؤمن و انقلابی ایران اسلامی

سلام علیکم و رحمة الله

با احترام، در پی درخواست‌های مکرر مردم متدین و انقلابی، طلاب و فضلا، بزرگان و علمای بلاد نسبت به معرفی نامزد اصلح از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی به‌ استحضار می‌رساند؛ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم براساس تکلیف شرعی و وظایف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و طبق دوره‌های گذشته موضوع را در دستور کار کمیسیون سیاسی این نهاد مقدس قرار داد و پس از برگزاری جلسات متعدد، و ارتباط با علمای اعلام و هم‌اندیشی با گروه‌های مختلف و رعایت همه جوانب و معیار‌ها، و ارائه گزارشات در جلسات شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم سرانجام موضوع در جلسه روز جمعه مورخ 1396/02/08 مطرح و با اکثریت قاطع آراء حاضرین حضرت حجت‌الاسلام حاج سید ابراهیم رئیسی «دامت توفیقاته» به‌عنوان نامزد اصلح شناخته شد، که به شما ملت همیشه در صحنه نیز معرفی می‌گردد.


::
:: برچسب‌ها: سید ابراهیم رییسی , انتخابات۹۶ ,
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396
زمینه سازی ظهور امام زمان (عج)
روشن است که هر انقلابی برای اینکه ابعاد آن شناخته شود و یا با شکست روبه رو نگردد نیاز به زمینه سازی دارد و قیام و انقلاب حضرت مهدی(عج) اگرچه محکوم به شکست نمی باشد، اما برای اینکه ابعاد آن برای همگان روشن شود، بدین جهت باید پیشاپیش برای آن زمینه سازی کرد.

                        


:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: زمینه سازی ظهور ,
نویسنده :
تاریخ : چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396
تجلی عدالت مهدوی در کارگزاران امام زمان (عج)
((عدالت)) همواره به عنوان یک اصل قطعی و لازم، در سیره معصومان علیهم السلام مطرح بوده است. پیامبر اکرم (ص) از رفتار ناعادلانه برخی ازکارگزارانش همچون خالد بن ولید و ولید بن عقبه، اظهار بیزاری کرده و اقدام به جبران عملکردشان و نیز عزل آنها میکند. امیرالمومنین علیه السلام در کلمات و نامه های بسیاری، کارگزاران خود را به رفتار عادلانه فرا میخواند.

                                


:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: عدالت , دولت , کارگزار , کارگزاران مهدوی ,
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396
حضور مردم سایه جنگ را رفع کرده نه مسئولین

                                 


::
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396
مقتدر مظلوم
حجت الاسلام دانشمند : اگر من از مظلومیـت رهبر بگـویم شـاید دلتان خـون بشـود ، خیلی مظلـومند ایشان .

این موضوع را من با یک واسطه می گویم . با یکی از محافظ های آقا در حرم امام رضا روبروی ضریح ، دو به دو با هم بودیم . گفتم از آقا چه خبر ؟  میگفت ما روزهای دوشنبه ، ( این را میگفت و گریه میکرد ) می رویم سرکشی میکنیم به خانواده شهدا . آقا می فرمودند به خانواده شهدا نگویید که ما می آییم که به زحمت نیافتند .

یک ربع قبل آقا در ماشین هستند ما درب میزنیم و میگـوییم آقا می خواهنـد تشـریف بیاورنـد منـزل و یک سـلام و علیکی با مادر و پدر شهید نمایند .

یکبار رفتیم درب خـانه دو شهـید ، من خـودم رفتـم دیدم درب باز اسـت و آب و جارو کـرده اند . درب زدم ، مادر شهید آمدند دم درب و گفتند : آقا کو ؟

گفتم : کدام آقا ؟

گفت : مقام معظم رهبری کجاست ؟

گفتم : شما از کجا می دانید ؟

شروع کرد به گریه کردن ، گفت دیشب خواب بچـه هام را دیدم ، بچه ها آمدنـد گفتند خوش بحالت ، فردا سیـد علی می خواهد بیـاید خانه تان .

به اینجا که رسید ، مقام معظم رهبری هم رسیدند به درب خانه .

                                      
                             

بعد مادر شهید گفت من خواب دیدم که امام هم تشریف آوردند و گفتند فردا آقا سید علی آقا می خواهند بیایند ، ما هم تبریک می گوییم . و یک مطلبی هم امام فرمودند و پیغام دادند که من به شما بگویم .

مقام معظم رهبری فرمودند چه پیغامی ؟

مادر شهید گفتند : امام فرمودنـد سلام ما را به آقا سیـد علی آقـا برسانید و به ایشان بگویید اینقدر از خدا طلب مرگ نکن ! فرج نزدیک است ان شاءالله .

آقا خیلی گریه کـرد .

حجت الاسلام دانشمند : مظلوم است آقا. یک کاری نکنیم که اگر گره ای نمی توانیم باز کنیم ، لااقل گـره بر گـره نیاندازیم .این واقعـاً ظلم اسـت ، خدا نمی بخشـد.

در این دنیا مرکز شیعه فقط ایران است . افغانستان ، پاکستان ، مصر ، عربستان و عراق را ببینید . در ممالک اسلامی کجا شیعه همه کاره است ، ایران مرکز شیعه است ، دل امام زمان به شما بسته شده و امید امام به شماست .

خدایا رهبر مظلوم و با کرامت انقلاب را بحق امام زمان محـافظت بفـرمـا ::
:: برچسب‌ها: رهبر ساده زیست ما , مقتدر مطلوم ,
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396
وصیت نامه سردار شهید حاج مهدی زین الدین
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
اعیاد شعبانیه مبارک

                                                   


::
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
چه کنیم تا برای مال دنیا حرص نخوریم؟
چه کنیم تا برای مال دنیا حرص نخوریم؟

شاید بتوان معادل این موضوع را در قرآن  مساله ای تحت عنوان "رزق بغیر حساب" برشمرد آنجا که می فرماید: «یَرْزُقُ مَن یَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ» جالب است که این تعبیر در چند آیه قرآن آمده و معنای آن این نیست که توزیع رزق الهی بدون برنامه و حساب و کتاب مشخص است بلکه منظور این است که نحوه توزیع رزق توسط خداوند با محاسبات ما قابل سنجش نیست و خدا معیارهایی دارد که ما نمی دانیم و از جایی روزی می دهد که اصلاً باور نمی کردیم!
                                  
 
در آیه ۳۷ سوره آل عمران می خوانیم:
«فَتَقَبَّلَهَا رَبُّهَا بِقَبُولٍ حَسَنٍ وَأَنبَتَهَا نَبَاتًا حَسَنًا وَكَفَّلَهَا زَكَرِیَّا كُلَّمَا دَخَلَ عَلَیْهَا زَكَرِیَّا الْمِحْرَابَ وَجَدَ عِندَهَا رِزْقاً قَالَ یَا مَرْیَمُ أَنَّى لَكِ هَـذَا قَالَتْ هُوَ مِنْ عِندِ اللّهِ إنَّ اللّهَ یَرْزُقُ مَن یَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ.»
 
«پس پروردگارش او را به پذیرش خوبى پذیرفت و به طرز نیكى بار آورد، و زكریا را (كه شوهر خاله ‏اش بود) كفیل (تربیت) او نمود. هر زمان كه زكریا در محراب وارد بر او می شد روزیى (خاص در غیر اوقات آن) در نزد او می یافت، (یك روز) گفت: اى مریم این روزى براى تو از كجاست؟ گفت: آن از جانب خداوند است، زیرا خدا هر كس را بخواهد روزى بى شمار مى دهد.»
                                                                                     ***
سه نکته کوتاه:
* چهار عامل موثر در تربیت عیسای مسیح (ع)
ماجرای تولد حضرت عیسی (ع) دارای نکات تربیتی فراوانی است. اینکه از مادری به پاکی مریم (س)، محل تربیتی همچون مسجد، سرپرستی مانند زکریای نبی، تغذیه ای حلال و طیّب از غذای بهشتی محصولی مانند عیسای میسح متولد می گردد. یعنی این عوامل: طهارت مادر، محل مناسب تربیت از محل سکونت گرفته تا مدرسه و غیره، افرادی که با کودک معاشرت می کنند و دوستانش، و علی الخصوص تغذیه و رزق حلال تاثیر مستقیم بر تربیت دارند.
 
** چه کنیم تا برای مال دنیا حرص نزنیم!؟
یکی از اموری که اغلب مردم در کوران زندگی از آن غافل می شوند این است که نعمت های الهی را از آنِ خودشان می دانند. حال آنکه قرآن می فرماید نعمت ها را از او بدانید، نه از تلاش خود: «هو من عنداللّه» وقتی نعمت را از سوی خدا دانستیم پس متوجه می شویم که کم و زیادش هم به دست اوست. لذا اولا حرص و ولع و به گناه افتادن برای کسب مال کم می شود، ثانیا برای آن در کنار تلاش دعا هم می کنیم و از اثر دعا غافل نمی شویم.
 
*** ماجرای غذای با برکت حضرت زهرا (س)
در تاریخ آمده است: زمانى قحطى مدینه را فرا گرفت، روزى حضرت فاطمه علیها السلام مقدارى نان و گوشت خدمت پیامبر آورد. پیامبر صلى الله علیه و آله پرسید: در زمان قحطى این غذا كجا بوده است؟ حضرت فرمود: «هو من عنداللّه» پیامبر فرمود: خدا را شكر كه تو را مانند مریم (س) قرار داد. (یعنی همان کلامی را بر زبان جاری ساختی که مریم (س) گفته بود) آنگاه پیامبر، حضرت على و امام حسن و امام حسین علیهم السلام را جمع كرد و از آن غذا همگى خوردند و به همسایگان نیز دادند.

منبع : رجا نیوز::
:: برچسب‌ها: طمع , حرص مال دنیا , خسیس ,
نویسنده :
تاریخ : جمعه 8 اردیبهشت 1396
آثار و برکاتی از صلوات که نمی دانستیم

آثار و برکاتی از صلوات که نمی دانستیم


رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) فرموند: هر کس در کتابی یا نوشته ای بر من صلوات بنویسد ، تا زمانی که نام من در کتاب هست فرشتگان پیوسته برای او از درگاه حق طلب آمرزش می کنند

                                      


:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: آثار وبرکات صلوات ,
نویسنده :
تاریخ : جمعه 8 اردیبهشت 1396
خروج کاروان از مدینه

ا ببین دلشوره های خواهرت را
از چشم او پنهان مكن چشم ترت را
بار سفر بستی مدینه شعله ور شد ...
گویا كه دیده ماجرای سفرت را !
روی_ سرت ام البنین قرآن گرفته 
... تا پر کند یک لحظه جای مادرت را
ایكاش میشد كه نمی بردی به همراه ...
نوزاد _ قافله ... علی_ اصغرت را !
آقا نمیدانم چرا آهی کشیدی ؟!...
وقتی كه دیدی قامت _ آب آورت را
فقدان پیغمبر دوباره شده احساس ...
حالا كه میبری علی_ اكبرت را
یا که بگو آوردن _ خلخال ممنوع ...!
یا که درآور گوشوار دخترت را
از چشم های عمه ی سادات پیداست ...
آماده کرده بوسه های حنجرت را !
من آرزو دارم فقط زینب نبیند ...
روزی سر و موی پر از خاکسترت را !
من آرزو دارم رقیه جان نبیند ...
دست_ حرامی ؛ تسبیح و انگشترت را !


نام شاعر : نامعلوم::
:: برچسب‌ها: شعر , سید ابراهیم رییسی , شعر آیینی , انتخابات۹۶ ,
نویسنده :
تاریخ : چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396
استقبال کم نظیر مردم از سید ابراهیم رئیسی

به گزارش حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، روابط عمومی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی با صدور اطلاعیه ای ضمن تشکر از استقبال گرم و باشکوه مردم استانهای خراسان جنوبی و یزد اعلام کرد: حجت الاسلام رئیسی پس از حضور و سخنرانی در جمع مردم بیرجند با خودروی شخصی از مسیر طبس به شهر یزد وارد شدند و در این سفر هیچ فرد یا شخصیت خاصی وی را همراهی نکرده است.


                                   


این اطلاعیه با تقبیح شایعه سازیهای سخیف برخی رسانه ها و کانالهای معلوم الحال افزوده است: سفرهای حجت الاسلام رئیسی به مناطق مختلف کشور با دعوت اقشار مختلف مردم و علما صورت می گیرد و ارتباطی با افراد و جریانهای سیاسی خاص ندارد. 

این اطلاعیه می افزاید: چهره های مختلف سیاسی نیز در این سفرها ممکن است به اختیار خود در مراسمات سخنرانی دکتر رئیسی حضور یابند که این امر  لزوما به معنای تطابق دیدگاه آنان نیست. گفتنی است برخی رسانه های خاص که از استقبال کم نظیر مردم در نخستین سفر استانی حجت الاسلام رئیسی شوکه شده اند، با انتشار شایعات و ادعای همراهی برخی چهره های خاص با دکتر رئیسی در سفر یزد، درصدد حاشیه تراشی برآمدند.

منبع: خبرگزاری فارس::
:: برچسب‌ها: یزد , خراسان جنوبی , بیرجند , سید ابراهیم رئیسی ,
نویسنده :
تاریخ : چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396
ﺳﻮﺭﯾﻪ ‏» ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﺗﺠﻤﻊ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺍﻫﻞ ﺑﯿﺖ ﺩﺭ ﻋﺼﺮ ﻇﻬﻮﺭ
ﺩﺭ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﻣﺒﺎﺣﺚ ﻣﻬﺪﻭﯾﺖ ، ﺗﻼﺵ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﺭﻭﺍﯾﺎﺕ ﻭ ﺍﺣﺎﺩﯾﺚ ﺍﺳﻼﻣﯽ، ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﮐﺎﻣﻞ، ﻣﻨﺴﺠﻢ ﻭ ﻣﻌﻘﻮﻝ ﺍﺯ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺣﺘﻤﯽ ﻇﻬﻮﺭ ﻭ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﯼ ﻣﺮﺗﺒﻂ، ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷﻮﺩ . ﮐﻢﺗﺮﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﻼﺵ، ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﻣﺒﺎﺣﺚ ﻣﻬﺪﻭﯾﺖ، ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻣﺴﺘﻨﺪ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻏﯿﺮﻣﺴﺘﻨﺪ ﺗﻤﯿﺰ ﺑﺪﻫﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ

                                     

           


:: ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: علائم ظهور , سفیانی , سوریه , داعش ,
نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 4 اردیبهشت 1396
مناظره ها زنده پخش میشود
ﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻓﺎﺭﺱ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺕ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﻋﺼﺮ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﺍﮐﺜﺮﯾﺖ ﺁﺭﺍ ﺑﺎ ﭘﺨﺶ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﻧﺎﻣﺰﺩﻫﺎ ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﮐﺮﺩ .
ﮔﻔﺘﻨﯽ ﺍﺳﺖ، ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺕ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺭﻭﺯ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﭘﺨﺶ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﻧﺎﻣﺰﺩﻫﺎﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻫﺮ 6 ﻧﺎﻣﺰﺩ ﻭ ﭼﻬﺮﻩﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﻋﻤﻮﻡ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭘﯽ ﺩﺍﺷﺖ

                                               


::
:: برچسب‌ها: مناطره , انتخابات ,
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 3 اردیبهشت 1396